начало

Без номинации за шеф на ВАС в първото заседание на ВСС след старта на процедурата Без номинации за шеф на ВАС в първото заседание на ВСС след старта на процедурата

покупка на автомобил

Правила на форума
Правила на форума
Темите в този раздел на форума могат да бъдат само на български език, изписани на кирилица. Теми и мнения по тях, изписани на латиница, ще бъдат изтривани.
Темите ще съдържат до 50 страници. Мненията над този брой ще бъдат премествани в друга тема-продължение, със същото заглавие, като последното мнение от старата тема ще съдържа линк към новата, а първото мнение от новата - линк към старата.


покупка на автомобил

Мнениеот Зарина » 13 Дек 2004, 15:38

Случаят е следния:баба ми е инвалид и преди години беше вкарана кола на нейно име от Германия.Досега колата караше баща ми,но сега ще я взема аз.Искам да я прехвърля на мое име,как става това и колко горе-долу ще струва?А може ли да я карам с пълномощно и за какъв период?Благодаря предварително за отговорите!
Зарина
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот Зарина » 14 Дек 2004, 14:17

Много моля някой да ми отговори,защото ми е спешно.
Зарина
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот 444 » 14 Дек 2004, 15:29

Ako ia prehvarlite na Va6e ime, 6te triabva da platite vsi4ki daljimi kam darjavata taksi, koito sa bili spesteni s vkarvaneto na kolata na imeto na invalid.
savetvam Vi da si napravite edno palnomo6tno i da karate na baba si kolata nai- bezproblemno.
444
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот Зарина » 14 Дек 2004, 15:37

Благодаря много!
Зарина
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот ххх » 14 Дек 2004, 17:32

Това не е вярно-ако са минали повече от 3 г. не се дължат митни сборове и др. държавни вземания. Зависи кога е внесено МПС-то
ххх
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот ххх » 14 Дек 2004, 17:38

Вижте чл.4 от ПМС 2 за облагане вноса на автомобили от 1993 г., вр. с чл.181 от ЗМ, вр. с чл.720 от ППЗМ
ххх
 

Re: покупка на автомобил

Мнениеот ххх » 14 Дек 2004, 17:41

а също и 753 ППЗМ
ххх
 


Назад към Покупко-продажба


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


cron